Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Suchań

Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Małgorzata Sawczuk

Małgorzata Sawczuk

Przewodniczący Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 68

Szczegóły

Joanna  Glina

Joanna Glina

Wiceprzewodniczący Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 77

Szczegóły

Renata Barszcz

Renata Barszcz

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Jolanta Jeżewska

Jolanta Jeżewska

Radny (wygaśnięcie mandatu) Klub: Klub Radnych
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 49

Szczegóły

Ireneusz Kiłoczko

Ireneusz Kiłoczko

Radny Klub: brak
Przynależność: KW Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 53

Szczegóły

Iwona Krakowiak

Iwona Krakowiak

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 46

Szczegóły

Grzegorz Kujawski

Grzegorz Kujawski

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 59

Szczegóły

Wojciech Maćkowski

Wojciech Maćkowski

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Daniel Niemczynowicz

Daniel Niemczynowicz

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Magdalena Szajnowska

Magdalena Szajnowska

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 43

Szczegóły

Grażyna Szalewicz

Grażyna Szalewicz

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 57

Szczegóły

Marzena Szczerba

Marzena Szczerba

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Stanisław Tylisz

Stanisław Tylisz

Radny (wygaśnięcie mandatu) Klub: brak
Przynależność: KWW Wapnica Razem
Zdobyte głosy w wyborach: 74

Szczegóły

Andrzej Urbański

Andrzej Urbański

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 75

Szczegóły

Anna Wieliczko

Anna Wieliczko

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 65

Szczegóły

Jolanta Ziomek

Jolanta Ziomek

Radny Klub: Klub Radnych "RAZEM DLA GMINY"
Przynależność: KWW Stanisławy Bodnar
Zdobyte głosy w wyborach: 49

Szczegóły